Sunset on Langkawi Island

Sunset on Langkawi Island
Zachód słońca na wyspie Langkawi

środa, 21 marca 2012

Biznesik

Taadaam!

Kochani, z wielką przyjemnością mam zaszczyt powiadomić Was, że rozpoczynam moją przygodę z biznesem, a raczej biznesikiem. Na razie tak skromnie, na próbę, wysłałam do Polski paczkę ciuszków – moda prosto z Malezji!

Jestem bardzo ciekawa, czy Wam się spodobają moje towary, mam wielką nadzieję, że tak i że skusicie się na kupno rzeczy z drugiego końca świata i po atrakcyjnej cenie. Będę też wdzięczna za reklamę ;)

Moja oferta jest skierowana do wszystkich, którzy lubią kolory, którzy lubią nutkę orientalną w swojej garderobie, a także do muzułmanek, których coraz więcej mieszka w Polsce.

Zamówić daną rzecz można przez mój blog, FB page, a także przez Allegro, a w przyszłości przez inne portale, ale o tym będę Was informować na bieżąco.

Zamówieniami i sprzedażą zajmuje się mój dobry kolega, który Malezję zna bardzo dobrze, bo spędził w niej kilka lat. To on będzie odpowiadał na wasze e-maile związane z zamówieniami pod adresem: fashionmemy@gmail.com .

Pod każdym zdjęciem znajdziecie informacje o towarze, cenę oraz KOD towaru, który trzeba napisać w e-mailu, jeżeli jest się zainteresowanym zakupem.

Dla moich pierwszych 4 czytelników-klientów mam upominek, ale pamiętajcie, żeby w zamówieniu dopisać: „blog Agnieszki”;)


mini portmonetki batikowe z opcja breloczka


Wszystkie zdjęcia będą dostępne w osobnej zakładce na górnym pasku nad zdjęciem zachodu słońca.

Nawet nie wiecie, jak bardzo jestem podekscytowana... no to zaczynamy !


http://fashionmemy.blogspot.com/p/moda-batikowa.html

http://fashionmemy.blogspot.com/p/moda-muzulmanska-i-nie-tylko.html 7 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za powodzenie biznesu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia :) Trzymam kciuki ...

  Sister

  OdpowiedzUsuń
 3. I my przyłączamy się do życzeń. Niech Ci rośnie biznes w siłę.

  OdpowiedzUsuń
 4. powodzenia Aga, zaraz sama przebuszuje w towarze :D fajnie by bylo miec cos z Malezji :)

  trzymam kciuki! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł, powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. To fantastycznie! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję pomysłu na biznes - fantastycznie - zamierzam regularnie "oglądać" towar i mam nadzieje, że jak tylko coś mi się spodoba zaraz złożę zamówienie. Fajnie byłoby mieć "coś" z Malezji:) AwinionkaBVB:)

  OdpowiedzUsuń